Mogą być sądzony w domu przez wszystkich użytkowników iPhone. Upewnij się, że masz aktywną usługę u operatora sieci komórkowej. Wypróbuj inną kartę SIM. Turbina zazwyczaj działa na jej akumulator, który może być zmieniany od czasu do czasu. iPhone 8 - Top 20 Porady należy wiedzieć, 4 sposoby, aby odzyskać usunięte dane na iPhone X, Proste sposoby, aby umieścić muzykę na iPhone i iPhone 8 X (plus) z lub bez iTunes, Jak przesłać zdjęcia z IPAD do iPhone / iPhone 8 X (Plus), 20 Fajne iPhone Sztuczki i kruczki prawdopodobnie nie wiedzieć, ale powinny, Muszę czekać na iPhone 8? 2. Wszystko, co musisz zrobić, to: Korby może być używany do ładowania iPhone, wykonując następujące kroki: Komputer może być również używany do ładowania iPhone bez ładowarki.

Dowiedz się, co zrobić, jeśli widzisz komunikat o nieobsługiwanej karcie SIM. Jesteśmy dostępni pod adresem: serwis@ispot.pl. iPhone PC Suite - główne okno programu do zarządzania urządzeniami Apple. Podłączyć iPhone do P / C lub laptopa za pomocą kabla USB. Śruba miedź i cynk paznokci dla każdego cytryny. Podłączyć ładowania koniec przewodu do iPhone, i widać, że rozpoczyna się ładowanie, ponieważ reakcja chemiczna pomiędzy cynku, miedzi i kwasu Lemond wytwarza energii, która jest przenoszona przez miedzi, jak pokazano na rysunku. Jest to bardzo często, gdy jesteś w podróży i zapomina wykonania adaptera ładowania razem. Konieczna może być wymiana karty SIM. Copyright © 2020 Apple Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Możecie paniki i rozważyć zatrzymując się w hotelu / restauracji / sklepie po drodze do ładowania telefonu. Wybierz kolejno opcje Ustawienia > Ogólne > To urządzenie. Włącz komputer i zobaczyć, że iPhone jest ładowany gładko. Teraz rozpocząć nawijanie korbę, aby zebrać wystarczającą ilość energii dla iPhone. Jest to jeden z najdziwniejszych sposobów ładowania iPhone bez ładowarki. Teraz wykonaj czynności opisane poniżej: W ten sposób dowiedzieliśmy się o tym, jak metody do ładowania iPhone bez ładowarki. Delete iCloud Account from iPhone without Password | Remove your i Cloud account from your iPhone. Technika ta jest prosta i bardzo skuteczna. Jeśli uaktualnienie jest dostępne, zobaczysz monit o wybranie opcji OK lub Uaktualnij. UWAGA: Należy nosić gumowe rękawice na cały czas trwania eksperymentu. Teraz włącz turbiny.

Pięć z tych metod niekonwencjonalnych wymieniono i opisano poniżej. O kilkanaście zrobi. Obsługiwane urządzenia. Teraz podłącz ładowarkę słoneczną do iPhone i zacznie się ładować.

Jeśli zobaczysz komunikat o treści „Nieprawidłowy SIM” lub „Brak karty SIM”, wykonaj poniższe czynności. Ten artykuł ma na celu opisanie jak naładować iPhone bez ładowarki w pięciu przydatnych sposobów. Korby uchwyt na około 3-4 godzin do pełnego naładowania telefonu iPhone. Jeśli zapasowy kabel USB dla Ciebie, nie musisz się martwić. W łączenie możliwości wysyłania i odbierania multimedialnych wiadomości (tzw. To sprawia, że ​​śruby 12 z miedzi i 12 gwoździ cynku. Jest to szczególny rodzaj ładowarki te dni dostępny. Wykonaj następujące kroki, aby naładować telefon iPhone za pomocą komputera: Co się dzieje, gdy jesteś w podróży i bateria iPhone'a wyczerpuje się. Są one wypróbowane, przetestowane i zalecane przez użytkowników iPhone na całym świecie. Urządzenia z portami USB stały się bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Teraz połączyć wolny koniec obwodu do kabla ładowania, a następnie skleić go prawidłowo.

Below are the direct links for the iOS firmware updates that have been released for the iPhone by Apple so far. Jeśli jej nie masz, udaj się do salonu operatora i poproś o możliwość sprawdzenia działania innej karty SIM. Sprawdź, czy jest dostępne uaktualnienie ustawień operatora. prędkość wiatr determinuje ilość energii wyprodukowanej. If you’re not sure which firmware file to download for your iPhone, then check the post which will help you identify which firmware file to download based on your iPhone’s model. Podłącz iPhone'a do turbiny wiatrowej przy użyciu kabla USB. Przytrzymując przycisk home , podłącz drugi koniec kabla USB do komputera. iSpot to sieć salonów oraz sklep internetowy z pełną ofertą produktów Apple oraz najbardziej innowacyjnych firm z rynku IT, fotografii, audio i video. W turbinie wiatrowej, wentylator przyłączony do niego przesuwa po włączeniu.

Jednakże, istnieje więcej sposobów i środków, które wyjaśniają, w jaki sposób ładować iPhone bez ładowarki. Takie dodatki trzeba ładować raz ich moc jest zużywana.

Przytrzymaj przycisk home (jeżeli posiadasz iPhone 7 /7 plus, przytrzymaj przycisk ściszania). Uruchom ponownie telefon iPhone lub iPada. Jakkolwiek z uwagi na konieczność wprowadzenia ustawień specyficznych dla konkretnych operatorów telefonii komórkowej, może czasami nastręczać drobnych trudności. Turbina wiatrowa i maszyna korbowy ręcznie są konwertery energii. Przenośne akumulatory są łatwo dostępne na rynku, na każdą kieszeń. Wystarczy podłączyć iPhone do portu USB jednego takiego urządzenia za pomocą kabla USB. Będą korzystać z energii wiatru i ręcznego odpowiednio naładować iPhone.

Są one całkowicie bezpieczne i nie uszkodzić urządzenie. Alternatywne źródła energii: Przenośny akumulator / ładowarka Camping / Solar Charger Turbine / Wiatr / Korba ręczna maszyna. Jest to bardzo interesujący „Do It Yourself” eksperyment, który pobiera swój iPhone w żadnym momencie. Copyright © 1991- 2020 iSpot Apple Premium Reseller, Doki, podstawki, obudowy i szkła ochronne, Zwrot sprzętu zakupionego w salonie iSpot, Infolinia – przetwarzanie danych osobowych. Kwaśny owoc, korzystnie cytryny. Połącz owoce w obwodzie za pomocą drutu miedzianego. Po zakończonej naprawie, możesz skorzystać z płatności online (na platformie tpay.com), tradycyjnego przelewu lub uiścić opłatę w salonie, w którym rejestrowałeś zgłoszenie. Pochodzą one w bardzo przydatny podczas wędrówek, kempingów i pikników. MMS-ów) w systemie iOS (dla telefonów iPhone) jest bardzo łatwe!

Korby uchwyt na około 3-4 godzin do pełnego naładowania telefonu iPhone.

Częściowo zatkać cynku i miedzi paznokcie w środku cytryny obok siebie. Jeśli nadal widzisz komunikat dotyczący karty SIM, skontaktuj się ze Wsparciem Apple. Przewód jest przymocowany do adaptera, który jest podłączony do ściany, a następnie połączony z iPhone. Znak śruby / flash pojawia się obok baterii, która świeci na zielono, na pasku stanu na ekranie iPhone wskazując, że jest w trakcie ładowania, jak pokazano na poniższym zrzucie ekranu. Twój produkt nie posiada już gwarancji producenta lub uległ awarii? To wymaga trochę przygotowań i jesteś dobry, aby przejść. Odzyskiwania skasowanych danych z urządzeń z iOS, iTunes i iCloud kopii zapasowych plików. Podłącz iPhone'a do P / C Komputer może być również używany do ładowania iPhone bez ładowarki. Uaktualnij telefon iPhone lub iPada do najnowszej wersji systemu operacyjnego iOS. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć iPhone do ładowarki samochodowej ostrożnie, za pomocą kabla USB. Więc idź naprzód i spróbować je teraz. Istnieje kilka akumulatorów, które mogą być ustalone na stałe w tylnej części urządzenia, aby utrzymać stały dopływ energii i zapobiegania iPhone z wyczerpaniu baterii. Są bezpieczne i nie szkodzą iPhone w jakikolwiek sposób. Kiedy iPhone zabraknie baterii, jest zazwyczaj pobierana przy użyciu adaptera ładowania i kabel pioruna. Jest to w Polsce sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller. Ładowarki te pochłaniają ciepło z palników campingowych, przekształcić go w energię i być używany do ładowania iPhone. ładowarki słoneczne są ładowarek, które czerpią energię z bezpośrednimi promieniami słońca. Te ładowarka będzie teraz pochłaniają promienie słońca, przekształcić go w energię i przechowywać je do późniejszego wykorzystania. Włącz urządzenie i zobaczyć, że iPhone jest ładowany.